Café bar

Lapacho

-KAVÁRNA S PRODEJNOU- 

ZDRAVÉ POTRAVINY

&

 
 
G
M
T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hlasová funkce je omezena na 200 znaků
 
[removed]
 
Možnosti : Historie : Zpětná vazba : Donate Fechar
Show More

Kavárna & Prodejna

UDĚLEJTE SI ČAS NA KÁVU A NAKUPTE ZDRAVĚ

V našem Café baru podáváme lahodnou kávu z české pražírny a pro milovníky něčeho sladkého vždy několik druhů kvalitních i bezlepkových zákusků.

Připravíme Vám na grilu zapékané panini i chutné tousty, chlebíčky, saláty, zeleninové polévky.

Dbáme na to, aby naše výrobky byly z čerstvých a kvalitních surovin, které co nejčastěji volíme přirozeně bezlepkové.

Součástí našeho Café baru je samoobslužná prodejna, kde jistě oceníte širokou nabídku bezlepkových, vegetariánských, fitness či raw  potravin. Najde zde také potravinové doplňky, výrobky a kosmetiku z kozího mléka, velký výběr kvalitních čajů a káv,  vážené i balené ořechy, semena, oleje a spoustu dalších výrobků, pro Váš zdravý životní styl.

 

Coffee

to

go !

káva s sebou

Káva & Dezerty

 TAK JAK JI MÁTE RÁDI,TAK JAK VÁM CHUTNÁ

Ať už si objednáte espresso, lungo, macchiato, nebo skvělé cappuccino, vždy oceníte jemnou chuť kvalitní vyběrové kávy (směs arabica-robusta), která byla upražena jen nedlouho předtím, než se dostala na Váš stůl, do Vašeho nahřátého šálku.

 

I když možná nejsme klasickou kavárnou, přesto Vám nepodáme kávu z automatu, ale připravíme z čerstvě umletých zrnek přesně tak, jak by to každý kávový labužník očekával.

BUDE VÁS VÍCE? REZERVUJTE SI STŮL ON LINE.

Show More
 

CHLEBÍČKY - SLANÉ DORTY

TMAVÁ VEKA - SVĚTLÁ VEKA- BEZLEPKOVÉ

Naše prodejna

VYBÍRÁME PRO VÁS ZDRAVĚJŠÍ POTRAVINY

Nabídku v prodejně jsme přizpůsobili zákazníkům, kteří se zajímají o vlastní zdraví a vitalitu. Zákazníkům, kteří již pochopili, že to co jíme a hlavně kvalita toho co jíme, se na našem zdraví podílí největší měrou. V  této hektické době plné stresu se rozhodli na chvíli zastavit a než by ve spěchu plnili svůj košík v supermarketu stále stejnými potravinami, zvolí raději pestrost a nevšední zážitek. Na tradiční jídla z našeho regionu nezanevřeli, jen se je nebojí oživit za pomoci koření a ingrediencí v našich končinách ne tak obvyklých a nechají se zlákat k novým kulinářským zážitkům.

Sledujeme proto se zájmem všechny trendy ve výživě, třídíme spoustu informací o tom co je a co možná není našemu zdraví prospěšné.  O tyto poznatky a znalosti se s Vámi vždy rádi podělíme.

Jsme rádi, že i Vy jste jedním z nich.  Alespoň my si to myslíme. Soudíme tak z toho, že jste zavítali na naše stránky a přemýšlíte nad tím, co jsou to pro Vás zdravější potraviny. A to je podle nás právě to nejdůležitější. O tom co jíme..... přemýšlet.

Show More
 

-BEZLEPKOVÉ VÝROBKY-

-MAKROBIOTIKA-

-VEGAN & VEGETARIÁN-

-FITNESS-RAW-DIA-

-BEZ LAKTÓZY-

Náš příběh

SNY JSOU TU OD TOHO, ABYCHOM SI JE PLNILY

Původní záměr byl, najít si nějaký malý útulný koutek a tam vybudovat kavárnu. Takovou malou, komorní, s čajovnou... Po měsících marného hledání jsme nakonec objevili prostor zcela odlišný, který se pro svou velikost pro náš záměr vlastně vůbec nehodil. Ale... líbil se nám na první pohled a jak už to tak v životě bývá, většinou první dojem je ten správný. A tak jsem jsme si řekli, proč vlastně ne?

Náš příběh začíná v roce 2015, kdy jsme se rozhodli postavit se tak říkajíc "na vlastní nohy". Najednou nám došlo, že chceme radikální změnu. Chtěli jsme prostě jen - jít vlastní cestou. To hlavní, co nás hnalo dopředu a cíl, kam jsme chtěli dojít, byl ale od začátku jasný. Byla to nezávislost.

A tak vzniklo "Lapacho" , jaké ho již znáte. Víte, že je to kavárna a bistro, kde si kromě kávy, zmrzliny a dezertů můžete dát i něco menšího k jídlu, ale je to i prodejna speciálních potravin, kde nakoupíte produkty zdravé výživy, kosmetiku, doplňky stravy a mnoho dalšího. 

Velmi nás těší, že jste si kavárnu s prodejnou brzy oblíbili a celé naše úsilí směřujme k tomu, aby jste se u nás cítili vždy příjemně.

 
“Nic není dokonalé, a tak ani my nevíme vše. Pokud nás ale požádáte o radu při výběru, uděláme maximum, abychom pro Vás našli to pravé.” 

- Team Lapacho -

 

KONTAKTY

 

 

CAFÉ BAR LAPACHO-ZDRAVÉ POTRAVINY

 DR. NOVOTNÉHO 1622/4, IVANČICE, 664 91

LAPACHO4YOU@GMAIL.COM / TEL: 533 386 591  mob: 773 942 438

OTEVÍRACÍ DOBA

 6.30-18.30          8.00-12.00        13.00-17.00

PO-PÁ                  SO                    NE 

REZERVUJTE SI STŮL

Máte připomínku či dotaz? Použijte formulář níže.

ZPĚT NAHORU

 
 
G
M
T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hlasová funkce je omezena na 200 znaků
 
[removed]
 
Možnosti : Historie : Zpětná vazba : Donate Fechar

©2017- 2021   Lapacho Team s.r.o.  Všechna práva vyhrazena.