top of page

Doplňte zásoby! S "Expres Menu" máš uvařeno rychle i zdravě. A můžeš se vrátit k tomu, co tě baví

V naší prodejně máme pro vás opět řadu skvělých novinek. Mezi nimi najdete například balená hotová jídla "Expres Menu". Tato jídla jsou nejen chutná, ale také velmi praktická. Jsou ideální na cestování, kdy si chcete dopřát kvalitní a rychlé jídlo, aniž byste museli trávit čas vařením. Navíc jsou perfektní jako rychlá záchrana doma, když nestíháte, nebo se vám prostě nechce vařit. Přijďte si vybrat!Expres Menu na treku


V nabídce máme dvouporcové (600g) i menší jednoporcové (300g) balení rozličných jídel všech chutí, které vás potěší svou kvalitou a ohromí jednoduchostí přípravy.

Kvalitní jídlo bez konzervantů, chemie a éček od rodinné firmy z Krkonoš


Proč si vybrat "Expres Menu"?

(zdroj: expresmenu.com)


  1. Hotové jídlo - produkty jsou již tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu. Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo předvářet.

  2. Dlouhá doba spotřeby - Jak je možné že produkty mají spotřebu 10 let? Je použita technologie CTP kterou je možné přirovnat k známému zavařování, kdy jsou již uvařená jídla zabalena do obalu a za pomoci vysoké teploty sterilována.

  3. Skladování do +30 °C - Produkty Expres Menu nemusíte skladovat v lednici ani mrazáku. Jednoduše je uskladněte tam, kde je stabilní teplota do +30 °C a kde zároveň nebudou ani na přímém slunci. Krátkodobě vydrží i vyšší teplotu, např. během cesty do Chorvatska nebo turistickém výšlapu.

  4. Žádná chemie - Během přípravy jídel nejsou použity žádné chemické přísady. Základní a jedinou přísadou jsou vždy 100 % čerstvé přírodní suroviny.

  5. Český výrobek - Výrobcem je rodinná firmy z Podkrkonoší (Trutnov). Všechny výrobky jsou výsledkem práce zkušených kuchařů, které ručně připravují každý pokrm.Jídla v sáčku

Pro snadný transport a ohřev na kterémkoliv místě


Svačinky

Lahodné pomazánky s uzavíratelným obalem se hodí do školy i do práce


Komplet Menu

Jedna vydatná porce s přílohou se snadným ohřevem v mikrovlnceComments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page