top of page

Nové chutě, nové zážitky. Aneb zmrzlina 20 x jinak


Léto je za rohem a s ním i horké dny, kdy všichni toužíme po osvěžení a kousku stínu. Abyste měli vždy něco, na co se můžete těšit, výrazně rozšiřujeme naši nabídku zmrzlin.


Nyní můžete vybírat z minimálně 20 chutí, které Vás zaručeně osvěží a snad Vám i v opravdu horkých letních dnech trochu zvednou náladu.

Mezi novinkami najdete hned několik druhů smetanové zmrzliny, třeba výbornou kokosovou Bounty , tvarohovou Míša, čokoládovou Sacher nebo lísko-oříškovou Nutellu. Netradiční Punčová potěší svým rumovým aroma nejspíš hlavně tatínky, zato pro nejmenší dětské mlsouny tu máme oblíbenou Šmoula nebo Bubble gum. Pro milovníky klasiky jsme připravili lahodnou Vanilku, Jogurt a Citron, které vás nikdy nezklamou.


Navíc jsme do naší nabídky zařadili i několik zmrzlin vhodných pro vegany a ty, co preferují zdravější varianty. Ti můžou zkusit třeba ovocné osvěžující sorbety Grep, Kiwi, Mango, Marakuja, Mandarinka nebo Ananas. A nesmíme zapomenou ani na hvězdu letošního léta ... Černý rybíz! 

"Naše zmrzliny jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin a velmi pečlivě vybraných ingrediencí. "

 
Chceme Vám nabídnout nejen nezapomenutelný chuťový zážitek, ale také pocit, že si dopřáváte něco opravdu výjimečného. Ať už máte rádi zmrzlinu v kornoutku, v kelímku nebo jako součást osvěžujícího zmrzlinového dezertu, u nás si určitě vyberete.


Nečekejte, až teploty vyšplhají do závratných výšin. Svou zmrzlinu si můžete vychutnávat již dnes. Tak ať vám chutná.


Těšíme se na vaši návštěvu v Café baru Lapacho.
"Ještě více zmrzliny. To nejde popsat, to se musí zkusit".


20 +

nových příchutí

kopečkové zmrzliny


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page