top of page

Probuď v sobě farmáře

Chtěli byste mít čerstvou zeleninu nebo bylinky kdykoli si vzpomenate? Máte rádi přehled o tom co jíte, o kvalitě, čerstvosti a původu potravin co konzumujete? Vyzkoušte #microgreens a pěstujte si zeleninu sami, u vás doma, s minimálními nároky na místo a čas. Zasadíte a za pár dní už sklízíte chutné klíčky plné vitamínů. Slyšeli jste o tom, ale zatím jste se stále nerozhoupali? V naší prodejně nyní nabízíme jendoduché pěstební sady v kterých je vše potřebné pro uspěšné pěstování vlastních mictrogreens. Obsahují 3 ekologicky rozložitelné kelímky, 3 balíčky semínek a 3 substrátové tablety.


A k čemu se tyto mladé rostlinky vlastně hodí? Použijte je do salátů nebo ozdobíte namazaný chléb, prostě tak jak to máte rádi. Hlavní je, že chutnají skvěle. V podstatě jako velká zelenina. A přitom obsah prospěšných látek v nich je dokonce vyšší.


Pokud se vám pěstování zalíbí, můžete dále experimentovat, dokupovat somostatně semínka, tablety nebo další kelímky. Tak jak, dáte se do práce? Bude to zábava!