top of page

Probuď v sobě farmáře

Chtěli byste mít čerstvou zeleninu nebo bylinky kdykoli si vzpomenate? Máte rádi přehled o tom co jíte, o kvalitě, čerstvosti a původu potravin co konzumujete? Vyzkoušte #microgreens a pěstujte si zeleninu sami, u vás doma, s minimálními nároky na místo a čas. Zasadíte a za pár dní už sklízíte chutné klíčky plné vitamínů. Slyšeli jste o tom, ale zatím jste se stále nerozhoupali? V naší prodejně nyní nabízíme jendoduché pěstební sady v kterých je vše potřebné pro uspěšné pěstování vlastních mictrogreens. Obsahují 3 ekologicky rozložitelné kelímky, 3 balíčky semínek a 3 substrátové tablety.


A k čemu se tyto mladé rostlinky vlastně hodí? Použijte je do salátů nebo ozdobíte namazaný chléb, prostě tak jak to máte rádi. Hlavní je, že chutnají skvěle. V podstatě jako velká zelenina. A přitom obsah prospěšných látek v nich je dokonce vyšší.


Pokud se vám pěstování zalíbí, můžete dále experimentovat, dokupovat somostatně semínka, tablety nebo další kelímky. Tak jak, dáte se do práce? Bude to zábava!
Opmerkingen

Beoordeeld met 0 uit 5 sterren.
Nog geen beoordelingen

Voeg een beoordeling toe
bottom of page