top of page

Nové "Expres Menu" v nabídce. Vyberte si to svoje a ochutnejte

V naší prodejně pro vás opět máme spoustu novinek. Třeba balená hotová jídla "Expres Menu" která chutnají opravdu skvěle a jsou ideální na cestování, nebo jako rychlá záchrana doma, když nemáte navařeno. Ochutnáte? Přijďte si vybrat...V nabídce máme dvouporcové (600g) i menší jednoporcové (300g) balení rozličných jídel všech chutí, které vás potěší svou kvalitou a ohromí jednoduchostí přípravy.

Kvalitní jídlo bez konzervantů, chemie a éček od rodinné firmy z Krkonoš


Proč si vybrat "Expres Menu"?

(zdroj: expresmenu.com)


  1. Hotové jídlo - produkty jsou již tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu. Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo předvářet.

  2. Dlouhá doba spotřeby - Jak je možné že produkty mají spotřebu 10 let? Je použita technologie CTP kterou je možné přirovnat k známému zavařování, kdy jsou již uvařená jídla zabalena do obalu a za pomoci vysoké teploty sterilována.

  3. Skladování do +30 °C - Produkty Expres Menu nemusíte skladovat v lednici ani mrazáku. Jednoduše je uskladněte tam, kde je stabilní teplota do +30 °C a kde zároveň nebudou ani na přímém slunci. Krátkodobě vydrží i vyšší teplotu, např. během cesty do Chorvatska nebo turistickém výšlapu.

  4. Žádná chemie - Během přípravy jídel nejsou použity žádné chemické přísady. Základní a jedinou přísadou jsou vždy 100 % čerstvé přírodní suroviny.

  5. Český výrobek - Výrobcem je rodinná firmy z Podkrkonoší (Trutnov). Všechny výrobky jsou výsledkem práce zkušených kuchařů, které ručně připravují každý pokrm.Jídla v sáčku

Pro snadný transport a ohřev na kterémkoliv místě


Svačinky

Lahodné pomazánky s uzavíratelným obalem se hodí do školy i do práce


Komplet Menu

Jedna vydatná porce s přílohou se snadným ohřevem v mikrovlnceComments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page