top of page

Výběr toho nejlepšího! Zařazujeme produkty Vilgain® od Aktinu


Máme velkou radost, že vám již nyní můžeme nabídnou spoustu úžasných novinek od jedné z nejlepších firem v oboru zdravé a sportovní výživy v ČR. Namátkou můžete ochutnat nebo vyzkoušet produkty z některé z těchto kategorii:

  • Ořechová másla

  • Cereálie

  • Sušené plody

  • Sladké a slané snacky

  • Proteiny

  • Vitamíny a minerály

  • Sportovní výživa
A jak se vám představí sami výrobci? (aktin.cz)


"Produkty Vilgain jsou pro nás synonymem pro kvalitu, prémiovost a výbornou chuť. Produkty sami vyvíjíme a testujeme a nezapomínáme ani na jednotlivé ingredience – pečlivě dbáme na výběr dodavatelů, u kterých máme jistotu kvality a čerstvosti surovin."

"Navrhujeme nadčasový, ale zároveň funkční a jednoduchý design. Snažíme se, aby kvalitní a zdravé potraviny byly dostupné co nejširšímu spektru obyvatel a chceme také šířit osvětu o důležitosti výběru těchto potravin. Věcmi od Vilgainu nejen, že podpoříš projekt, ale také všem ukážeš, že na sobě makáš a podporuješ aktivní životní styl."Jaké jsou nejoblíbenější Vilgain produkty?"Naši zákazníci si nejvíce oblíbili Vilgain whey protein - prémiový syrovátkový koncentrát, který pochází z mléka krav, jež se minimálně 10 měsíců v roce pasou na irských loukách.


Skvělý poměr makroživin bez přidaného cukru Náš protein má méně než 125 kcal na porci, přirozeně vysoký obsah bílkoviny a nízký obsah cukru a tuku.* To z něj dělá skvělý nástroj pro jednoduché a kvalitní doplnění bílkovin.


Bílkoviny 21 g Cukry 2,4 g Tuky 2g*Platí pro připravený nápoj 30 g proteinu a 250 ml vody."Mezi další, nejvíce prodávané produkty patří proslulé Vilgain minutové ovesné vločky, které odebíráme od dodavatele z Finska, kde jsou unikátní klimatické podmínky právě pro pěstování ovsa."
"Do pomyslné třetice nejoblíbenějších produktů patří také náš Vilgain Sweet Nuts který u nás najdete hned v několika nebezpečně dobrých příchutích."

"A co je na tom nejlepší? Kombinací této trojice produktů můžete připravit výbornou, nutričně vyváženou snídani pro ideální start dne."
Vypadá to zajímavě, co říkáte? Dejte nám vědět, co jste si vybrali Vy a jak Vám chutnalo. Těšíme se na Vás ve Zdravých potravinách Lapacho.
bottom of page