top of page

Velikonoční nabídka v prodejně. Připravte se na letošní koledníky a dopřejte jim zdravé mlsání


V naší prodejně je pro Vás připravena široká nabídka velikonočních cukrovinek, která jistě potěší každého malého koledníka, který k Vám letos již na apríla dorazí. Neváhejte příliš dlouho a přijďte si vybrat, dokud je ještě nabídka nejširší.


A toto jsou naše tipy. Výběr je, ale samozřejmě na Vás...
Mixit - Velikonoční granola do kapsy 60 g.


Veli-koko-noční mix má nový vypečený základ z medové granoly. Ovoce a zelené mini čokoládové crispies s čajem matcha přinesou veselou paletu barev jara a velikonoční atmosféru. Veli-koko-noční granolu jsme vysázeli tím nejlepším z našich surovin - křupavými jahůdkami a kokosovými chipsy s kakaem i karamelem. Nechybí ani plné hrsti křupavých cornflaků, lněná a slunečnicová semínka.


Mixit - Vajíčka, mandle v čokoládě 240 g


Nová Veli-koko-noční limitovaná edice! Mixit slepičky představují nejlahodnější čokoládová vajíčka s vylepšenou recepturou! Uvnitř každého vajíčka najdete křupavou mandli obalenou v bílé čokoládě, ochucenou nejen lyofilizovaným ovocem.
Mixit - Veli-ko-ko-noční kaše do kapsy 60 g


Voňavá, lahodná a prostě do-koko-nalá. Taková je naše veli-koko-noční kaše. Nejen milovníci kokosu si přijdou na své. Jemná rýžová kaše a hoblinky čokolády udělají radost nejednomu koko-ledníkovi. Závěj kokosu je doplněna o sušená jablíčka a banán a mleté listy zeleného čaje dodají naší jarní zahradě šmrnc.Mixit - Velikonoční granola 250g


Limitovaná edice s novou recepturou! Veli-koko-noční mix má nový vypečený základ z medové granoly. Ovoce a zelené mini čokoládové crispies s čajem matcha přinesou veselou paletu barev jara a velikonoční atmosféru. Veli-koko-noční granolu jsme vysázeli tím nejlepším z našich surovin - křupavými jahůdkami a kokosovými chipsy s kakaem i karamelem. Nechybí ani plné hrsti křupavých cornflaků, lněná a slunečnicová semínka.

Veli-koko-noční Mixitka v novém kabátě září barvami i chutí! Tato skvělá svačina na jarní výlety rovnou do kapsy, je plná dobrých věcí. Základ z datlí je doplněn o brusinky, pistácie a mandličky. Správný křup na konci dodají čokoládové křupinky a chuť jsme ještě vyšperkovali růžovou RUBY čokoládou. Koko-ledníci se o ně budou přít.

Mixit - Velikonoční nadělení 300g


To je zase nadělení - a v jarním provedení! Namíchali jsme plnou hrst:

  • ořechů

  • medového banánu

  • křupavých kokosových plátků

  • polštářků s kakaovou náplní

  • nových Mixit čokoládových vajíček

 

Pozn. Zdrojem pro popisky produktů jsou tiskové materiály výrobce: Mixit s.r.o.

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page