top of page

Náš příběh

SNY JSOU TU OD TOHO, ABYCHOM SI JE PLNILI

Náš příběh začíná v roce 2015, kdy jsme se rozhodli postavit se tak říkajíc "na vlastní nohy". Najednou nám došlo, že chceme radikální změnu. Chtěli jsme prostě jen - jít vlastní cestou. To hlavní, co nás hnalo dopředu a cíl, kam jsme chtěli dojít, byl ale od začátku jasný. Byla to nezávislost.

Původní záměr byl, najít si nějaký malý útulný koutek a tam vybudovat kavárnu. Takovou malou, komorní, s čajovnou... Po měsících marného hledání jsme nakonec objevili prostor zcela odlišný, který se pro svou velikost pro náš záměr vlastně vůbec nehodil. Ale... líbil se nám na první pohled a jak už to tak v životě bývá, většinou první dojem je ten správný. A tehdy jsme si řekli, proč vlastně ne?

A tak vzniklo "Lapacho" , jaké ho již znáte. Víte, že je to kavárna a bistro, kde si kromě kávy, zmrzliny a dezertů můžete dát i něco menšího k jídlu, ale je to i prodejna speciálních potravin, kde nakoupíte produkty zdravé výživy, kosmetiku, doplňky stravy a mnoho dalšího. 

Velmi nás těší, že jste si kavárnu s prodejnou brzy oblíbili a celé naše úsilí směřujeme k tomu, aby jste se u nás cítili vždy příjemně.

ˇ

Dekujeme, že jste s námi!

Váš Lapacho Team....

bottom of page